Een haard met ketelfunctie is kenmerkend vanwege een groot zichtvenster en ondersteunt tevens uw centrale verwarming.
Bovendien zijn deze haarden gebaseerd op de modernste technologie en heel gemakkelijk te bedienen.
De Brunner haard komt in alle groottes; maar ook in compacte vorm zoals de Brunner HKD 2.2 sk, direct op de schoorsteen aangesloten, vindt hij in elke ruimte zijn plaats.

De HKD 2.2 heeft het kleinste grondoppervlak en een vast en hoog warm water aandeel van 60- 65 % dankzij de nieuwe warmtewisselaar. Pluspunt: er is uitzonderlijk weinig onderhoud aan.
Buitengewoon groot modern zichtvenster
Geniet van het mooie vlammenspel en de bijzondere sfeer voor het groot zichtvenster.
Onze Architectuur haard heeft een buitengewoon groot zichtvenster en heeft een vast warm water aandeel van 48- 60 %, dit ter ondersteuning van uw centrale verwarming ingezet.

De vin warmtewisselaar

De Vin warmtewisselaar werd voor het eerst bij onze Hoekhaard-ketel en bij de HKD 2.2k SK gebruikt. Het uitwisselingsoppervlak wordt aanzienlijk verhoogd door zijn speciale structuur.
De warmtewisselaar is nagenoeg “zelfreinigend”, aangezien door de hoge oppervlaktetemperaturen geen vervuiling optreedt. Het vraagt dus zeer weinig onderhoud.